בניית פתח שירות נסתר

בניית פתח שירות נסתר מהווה כיום בחירה של לא מעט אנשים עבור ביתם. את פתחי השירות הללו לרוב יוצרים מגבס. תחום הבנייה מגבס באופן כללי הוא תחום שהולך וצובר תאוצה בשנים האחרונות ולא מעט אנשים בוחרים להוסיף בחלל ביתם קיר גבס שיהווה מחיצה כלשהי בתוך חלל או עבור כל צורך אחר. גם בתחום של בניית פתחי שירות כאמור ניתן לבחור כיום בגבס אשר מהווה מענה הולם שמאפשר לעצב את החלל בצורה הטובה ביותר ויחד עם זאת לאפשר לגשת למערכות השונות שמוסתרות מאחורי פתחי השירות או לצנרת המוסתרת בצורה קלה, נוחה ומהירה.

 

מדוע קיים צורך בפתחי שירות נסתרים?

בניית פתחי שירות רלוונטית מאוד עבור מתן  גישה נוחה למערכות שונות, כבלים או צנרת אשר קשורים למערכת האינסטלציה הביתית, החשמל או המזגן. כלומר, הפתחים הללו מעניקים מצד אחד את האפשרות לגשת בצורה נוחה למערכות השונות בכל זמן ומצד שני, אינן פוגעות באסתטיקה ובדקורטיביות של הבית. חשוב לזכור כי כל מערכת בבית עלולה להתקלקל מדי פעם בפעם, ובכדי שלא לשבור לוחות גבס או קירות שמאחוריהם מוסתרות המערכות המדוברות כדי לתקן את מה שיתקלקל, כדאי מאוד ליצור פשוט פתחי שירות. בניית פתחי שירות מתבצעת כאמור בעיקר באמצעות גבס וזאת בשל הנוחות העבודה עם החומר המדובר ובד בבד, האיכות שלו והאסתטיקה שהוא יוצר.

 

היתרונות של פתחי שירות נסתרים

היתרונות של פתחי שירות נסתרים הינם רבים. מי שאוהב אסתטיקה בביתו, בוודאי לא יוותר על פתח שירות נסתר שיספק לו את הנראות המדויקת. היתרונות הנוספים הם ההשתלבות של הפתחים הללו עם התקרה והקיר, כך ניתן לחסוך בליטות מיותרות. כמו כן, אם חשובה לכם הגישה לצורך ניקיון, פתח שירות נסתר מאפשר גישה בלי ליצור יותר מדי אי סדר. באמצעות בניית פתחי שירות כל אדם מגן על בני ביתו מבחינה בטיחותית ובד בבד, לא פוגע בעיצוב המיוחד של הבית שלו. כיום ככל שעיצוב מהווה חלק חשוב בתחומי הבנייה והשיפוצים, כך מציאת פתרונות כגון: פתחי שירות נסתרים היא קריטית. חשוב  לדעת שלא משנה מהו גודל החלל שבו אתם מעוניינים להתקין פתח, כיום ניתן  לעשות זאת באמצעות אנשי המקצוע הנכונים.

 

איך מתקנים פתחי שירות נסתרים?

כל בניית קיר גבס בביתכם יכולה להיות יעד ליצירת פתחי מסתור בו. כלומר, בכדי ליצור את הפתחים הללו ניתן להשתמש במחיצות גבס או קירות גבס באזורים השונים הרלוונטיים בבית. חשוב לדעת כי פתחי השירות המדוברים מותקנים על ידי בעל מקצוע בתחום הגבס והדבר דורש מיומנות בתחום. בתום ההתקנה יתקבל הפתח שישלב על כל הקיר או התקרה וללא מנגנונים או ידיות שבולטות  ממנו. מדובר על הסתרה אסתטית לחלוטין אשר מאפשרת ליהנות מיתרון הגמר הישר והעיצוב הנקי המתקבלים בבנייה בלוחות גבס.

על מה עוד חשוב להקפיד שבוחרים לשלב פתחי שירות נסתרים?

דגש חשוב נוסף שיש לשים עליו דגש ביצירת פתחי המסתור הוא המסגרת של הפנל אשר חייבת להיות עמידה. החומר האידיאלי למסגרת זאת יהיה אלומיניום לרוב. כמו כן, גם רמת הגימור צריכה להיות מצוינת וזאת כדי להבטיח אסתטיות מרבית. בכללי ניתן לומר כי מומלץ לרכוש ולהתקין פתחי שירות מעין אלה רק מחברה בעלת ניסיון רב בתחום, ותק, המלצות ומוניטין.

 

 

לקבלת פרטים או הצעות מחיר -
צרו קשר והשאירו פרטים

חנות כלי עבודה

תוכן עניינים